czw.. maj 23rd, 2024
seks

Sekret, przez wielu poszukiwany od wieków, a znany nielicznym. Przez jednych uważany za brednie, przez drugich za Mont Everest kobiecej rozkoszy, Panie i Panowie przed wami tajemnica kobiecej ejakulacji.

Jak osiągnąć kobiecy wytrysk?

Temat kobiecego wytrysku jest kwestią sporną, kobiety, którym nie udało się go osiągnąć, zakładają, że same nie potrafią, a czasem nawet temat jak wywołać kobiecy orgazm uważają za totalną bzdurę, tymczasem problem często leży zupełnie gdzie indziej. Częstym błędem popełnianym przez poszukiwaczy jest zapominanie przynajmniej o jednym z fundamentalnych czynników doprowadzających kobietę do tego stanu. Zanim do nich przejdziemy, należy poruszyć jedną niezwykle ważną kwestię. Chodzi o to, że każda Pani może ten stan przeżywać inaczej. Dlatego, gdy jedna osiągnie kobiecy wytrysk, doświadczenie go sprawi, że zaniemówi i nie będzie w stanie opisać słowami co się z nią działo, druga natomiast może nie zauważyć dużej różnicy pomiędzy nim a zwykłym orgazmem. Mylącą kwestią jest też wyobrażenie o tak zwanej “fontannie”, czyli dużej ilość wydzielanego płyny w czasie ejakulacji, faktycznie może to w ten sposób wyglądać, ale wcale nie musi, a ilość nie świadczy wcale o jego sile. Kobieta może przeżyć silny orgazm z wytryskiem ze znikomą ilością płynu, jest to uwarunkowane jej indywidualną fizjologią.

Filar pierwszy kobiecej rozkoszy – bezpieczeństwo

Fundamentalną kwestią jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa, o ile tak zwany szybki numerek bywa niezwykle podniecający, o tyle w tym przypadku trzeba postawić na miejsce, w którym kobieta będzie czuć się swobodnie, takie miejsce nie może wymagać pośpiechu, co jest bardzo istotne przy zwykłym orgazmie, a już zwłaszcza przy takim z wytryskiem. Oprócz odpowiedniego miejsca liczy się komfort zarówno fizyczny, jak i psychologiczny, musi być wygodnie, to zdecydowanie pomoże jej się odprężyć. Ponieważ w czasie zbliżającego się orgazmu z wytryskiem u kobiet pojawia się uczucie zbliżone do uczucia oddania moczu, kobieta, która nie będzie czuła się wystarczająco bezpiecznie i komfortowo zwyczajnie powstrzyma się w kulminacyjnym momencie. Nie tylko uczucie jest zbliżone, mimo że płyn ma inny skład niż mocz, to jest ryzyko wystąpienia jego zapachu, co może ją mocno zniechęcić od następnych prób. Kobieta więc powinna na tyle czuć się bezpiecznie, że nawet w przypadku totalnego niepowodzenia i oddania zwykłego moczu facet nie zrazi się do niej. Tylko pełen komfort, zaufanie i bezpieczeństwo daje szanse powodzenia.

Filar drugi kobiecego wytrysku -klimat

Odpowiednia muzyka, przygaszone światło albo świece, może nawet płatki, jak to zrobić, żeby kobieta osiągnęła kobiecy wytrysk? Klimatyczna atmosfera jest kwestią indywidualną jednak wykreowanie takiej, która będzie sprzyjać rozluźnieniu, jest ważnym czynnikiem sukcesu.

 

Filar trzeci kobiecego wytrysku -Gra

Niezwykle ważny element, pozwalający kobiecie odpowiednio się przygotować, gra wstępna ma za zadanie rozpalić kobietę. Jeżeli poprzednie dwa filary zostały odpowiednio zadbane, pośpiech przy tym jest strzałem w kolano. Masaż może być świetnym rozpoczęciem, rozluźni ciało i umysł, a to właśnie rozluźnienie i relaks są kluczami otwierającymi te magiczne drzwi. Gra może się rozpocząć jeszcze przed grą wstępną, miło spędzony wieczór, kolacja czy randka wspomoże wasze starania.

Filar czwarty kobiecego wytrysku – podejście

 

Spojrzenie na sprawę od strony tantry jest przeciwstawne do tak zwanego gonienia zajączka, czyli jeżeli w twojej głowie są tylko myśli typu jak zrobić kobiecy wytrysk, jak spowodować kobiecy wytrysk, zwyczajnie nie osiągniesz celu. Ponieważ przy nieudanych próbach zaczyna pojawiać się frustracja, a samo gonienie powoduje presja, a to wszystko nie sprzyja osiągnięciu ejakulacji. Rozwiązanie tego jest właśnie podejście tantryczne, w którym skupiacie się na samej podróży, a nie celu, cieszycie się przyjemnością, jaka płynie z tej przygody, bawiąc się całym procesem i próbując nowych rzeczy, jeżeli nie odkryjecie kobiecego wytrysku, to odkryjecie nowe doznania. Właśnie takie podejście zaprowadzi was do celu. Poznaj historie ludzi, którym się udało, rady i opinie od seksuologów też mogą okazać się bardzo pomocne – https://www.miastokobiet.pl/czym-jest-kobiecy-wytrysk-i-jak-go-osiagnac/.

 

Jakie są najlepsze pozycje? Na jeźdźca, kiedy kobieta jest na górze i odchyla się do tyłu, dzięki temu stymulowana jest przednia ściana pochwy. W tej pozycji tempo może spokojnie dostosować do tego, jak co i jak odczuwa. Na misjonarza z nogami uniesionymi, w tej pozycji także dobrze stymulowana jest przednia ścianka, ale to mężczyzna musi dostosować kąt i tempo. Pomocne mogą być różne sposoby masturbacji czy też miłość francuska oczywiście wszystko zależy od preferencji.