czw.. maj 23rd, 2024
mieszkanie

Projekt mieszkania od stanu deweloperskiego, aż do stanu pod klucz to nie tylko ustalenie gdzie ma stanąć szafa, kanapa czy fotel. To niezliczona ilość decyzji, które przez następne lata sprawiają, że nasze mieszkanie jest w pełni funkcjonalne bądź wręcz przeciwnie, wymaga wielokrotnych poprawek. Dlatego warto już na etapie aranżacji wnętrz powierzyć stworzenie projektu profesjonalistom. W Pile wykończeniem mieszkań pod klucz zajmuje się pracownia Aprodesign, którą klienci cenią za zaangażowanie i troskę o detale.

image

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z BIUREM PROJEKTOWYM?

Na rynku z każdym rokiem powstaje wiele nowych biur projektowych, dlatego wybór tego właściwego bywa trudny. Przed podjęciem decyzji warto sprawdzić dotychczasowe portfolio biura oraz opinie jego klientów. Nie mniej ważne jest wieloletnie doświadczenie. To właśnie ono gwarantuje nam najwyższa jakość świadczonych usług i jest dobrym zwiastunem dalszej współpracy. Aprodesign działa na rynku od 2019 roku, jednak jego pracownicy oraz właścicielka to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie. Co ważne biuro zajmuje się tworzeniem projektów wykończenia mieszkań pod klucz w Pile, ale posiada również wiele realizacji w innych częściach Polski i Europy. Pierwszy kontakt z biurem projektowym to zwykła niezobowiązująca rozmowa. To podczas jej trwania ustalany jest zakres prac, które są konieczne do wykonania, wstępny termin i koszt ich wykonania. Kolejne etapy to spotkanie, najlepiej w miejscu realizacji projektu, wykonanie pomiarów i jasne przedstawienie kolejnych kroków koniecznych do osiągnięcia postawionych celów.

PO CO CI ARCHITEKT WNĘTRZ?

To pytanie zadaje sobie wiele osób urządzających własne mieszkanie lub dom. Często wydaje się nam, że bez trudu podejmiemy wszystkie decyzje, co niestety szybko jest weryfikowane w czasie realizacji remontu i budowy. Pracownicy Aprodesign wiedzą doskonale jak łączyć kolory, tkaniny, tekstury czy inne materiały, żeby wnętrze było nie tylko w pełni funkcjonalne, ale i piękne. Podczas wykończenia mieszkania pod klucz w Pile każdego dnia decydujemy nie tylko o ustawieniu mebli, ale również tak, wydawać by się mogło błahych, a w ostatecznym rozrachunku bardzo istotnych kwestiach, jak np. rozmieszczenie gniazdek elektrycznych, kontaktów, wyborze fug łazienkowych, wykorzystanych źródłach światła, jego rozmieszczeniu i natężeniu. A to jedynie niewielki procent decyzji, które należy podjąć. Architekt z Aprodesign może zrobić to za nas, przy okazji nadzorując wszystkie niezbędne zakupy czy pilnując postępu prac wykończeniowych, a nawet zabezpieczając ekipę sprzątającą, która po zakończeniu prac uprzątnie mieszkanie. Właścicielowi pozostanie jedynie w nim zamieszkać.

image

KTO KORZYSTA Z POMOCY APRODESIGN

Dużą grupę klientów biura projektowego Aprodesign stanowią właściciele mieszkań w stanie deweloperskim, którzy chcą wykończyć mieszkania pod klucz w Pile. Biuro specjalizuje się również w aranżacji przestrzeni biurowych i pomieszczeń użytkowych. Pomoc architekta przydaje się również osobom, które nie mają pomysłu na odnowienie dawno nieremontowanego domu lub mieszkania. Zarówno unowocześnienie istniejącej aranżacji jak i zadbanie o klimat domu stanowić początek wspaniałej współpracy z architektem, który pomoże w stworzeniu idealnego wnętrza do życia i pracy.